2021’de Çıkacak Korku Filmleri Listesi

2021’de çıkacak korku filmleri listesi ile karşınızdayız. İşte bu yıl çıkacak en iyi korku filmleri!

Bu Yıl Çıkacak Korku Filmleri (2021)

Bu yıl çıkacak korku filmleri merak konusu. Genellikle üst seviyeye oynayan korku filmleri ve seriler için her sene bir seride yeni film görürdük. Ancak 2020 kendi korkutma yeteneklerini o kadar iyi sergiledi ki 2020’de bizi daha fazla korkutacak kayda değer bir şey kalmadı desek yeridir.

2020’nin korku yetenekleri ile yarışmak zor olacak gibi, ne dersiniz?

Yine de 2021 yılında çıkacak korku filmleri listesi arasında bazı önemli ve çok beklenen filmler mevcut. Gelin birlikte 2021’de çıkacak korku filmleri listesine göz atalım!

2021’de Çıkacak Korku Filmleri Listesi

2021'de Çıkacak Korku Filmleri Listesi
2021’de Çıkacak Korku Filmleri Listesi
  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It
  • A Quite Place Part 2
  • Don’t Breathe 2
  • The Forever Purge
  • There’s Someone Inside Your House
  • Escape Room 2
  • Spiral

Yukarıdaki liste 2021’de çıkacak en iyi korku filmlerini içeriyor. En azından çok beklenen. Bazılarının çıkış tarihi belli olsa da hepsi için aynı şeyi söyleyemeyiz. Gelin birlikte yukarıdaki filmlerin detaylarına hızlıca göz atalım.

The Conjuring: The Devil Made Me Do It Ne Zaman Çıkacak?

The Conjuring The Devil Made Me Do It Ne Zaman Çıkacak
The Conjuring The Devil Made Me Do It Ne Zaman Çıkacak?

The Conjuring serisi… Sanırım aktif devam eden seriler arasında en popüleri ve kesinlikle en korkunçlarından bir tanesi. Aslında Conjuring serisini mükemmel korku öğelerinden daha fazla öne çıkaran unsur bence kurgusu.

Senaryo o kadar iyi seçilip işleniyor ki sizi Conjuring evlerinde geçen tüm filmleri izlemeye ve ufak detayları bile kaçırmamaya mecbur bırakıyor. Valak ile büyük bir olay yaşayan Warren ailesini yeni bir serüven daha bekliyor.

Katil İblis Vakası Hikayesi Konu Alınacak

The Conjuring 3 bilinen son derece ilginç ve yaşanmış bir olayı konu alıyor. Arne Cheyenne Davası olarak da bilinen Katil İblis Vakası (Devil Made Me Do It) 1981 yılında kasım ayının son haftasında Amerika, Brookfield şehrinde gerçekleşmiştir.

Bu olayın ABD’de yargı önüne çıkan ilk “şeytanın ele geçirmesi ile yapılan cinayet savunması” yapan vaka olmak gibi ilginç bir yanı var. Çok fazla spoiler vermek istemiyoruz. Yine de en ufak spoiler’dan bile hoşlanmayanlar için uyarımızı yapalım: Glatzel ailesinin başından geçen bu olay ailenin 11 yaşındaki oğlu David Glatzel’in şeytanı evde misafir ederek cinayet işletmesini konu alıyor.

The Conjuring The Devil Made Me Do It Çıkış Tarihi Ne Zaman?

  • 2020 eylül ayında çıkışa hazırlanan The Conjuring The Devil Made Me Do It, pandemi nedeniyle ertelenmişti. Serinin yeni filminin çıkış tarihi 4 Haziran 2021 olarak belirlendi. Film HBO Max platformunda da yayınlanacak. Acaba BEIN Connect de bu anlaşmadan faydalanır mı?

Paranormal Aktivite 7 Ne Zaman Çıkacak?

  • Popüler korku filmi serisinin yeni filmi Paranormal Aktivite 7’nin çıkış tarihi planlara göre 19 Mart 2021’di. Ancak Paramount filmin 4 Mart 2022 tarihine ertelendiğini açıkladı.

A Quite Place Part 2 Ne Zaman Çıkacak?

Seesiz Bir Yer 2 Ne Zaman Çıkacak - A Quite Place Part 2 Çıkış Tarihi
Seesiz Bir Yer 2 Ne Zaman Çıkacak – A Quite Place Part 2 Çıkış Tarihi

A Quite Place birinci filmi ile korku ve gerilim filmleri dünyasına farklı bir stil ile giriş yapmıştı. Oldukça sevilen ilk filmin devamı yolda! Birinci filmde apokaliptik bir dünyada insanları yiyen canavarları konu alan filmin sonunu hatırlayanlar devamını mutlaka merak ediyor olmalı.

  • Serinin ikinci filmi Sessiz Bir Yer 2 (A Quite Place Part 2), 23 Nisan 2021 tarihinde seyircileri ile buluşacak.

Netflix Zamanlayıcı Özelliği Nasıl Kullanılır? (Uyku Modu)

Hakan Altunok
Hakan Altunok

Hakan Altunok, 24 yaşında. WidgetUp kurucusu ve yazarı. Teknoloji, hokey ve müzik ile ilgileniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: