Anker PowerCore Sense III Powerbank İncelemesi

Bir süredir kullandığım Anker PowerCore Sense III Powerbank incelemesi ile karşınızdayım. Bu yazıda Anker PowerCore Sense III yorumlarımı ve deneyimlerimi paylaşıyor olacağım.

Anker PowerCore Sense III Powerbank Nasıl?

Anker PowerCore Sense III İncelemesi - Alınır Mı?
Anker PowerCore Sense III Powerbank İncelemesi – Alınır Mı?

Yaklaşık 6 aydır kullandığım bu powerbank hakkında şu ana kadar edindiğim deneyimleri paylaşmak istiyorum. Dilerseniz önce neden “Anker PowerCore Sense III tercih ettim” buna değinelim. Her ne kadar pandemiden dolayı dışarı çıkma rutinimiz çok azalsa da yine de birkaç saatliğine dair dışarı çıktığımda ne yazık ki bir Powerbank’e ihtiyaç duyuyordum. Özellikle iPhone 8 gibi batarya konusunda çok iyi iş çıkartmayan bir telefonunuz varsa zaten beni daha iyi anlıyorsunuzdur.

Anker PowerCore Sense III Powerbank İncelemesi

Anker PowerCore Sense III Powerbank Nasıl?
Anker PowerCore Sense III Powerbank Nasıl?

Bu ihtiyacımdan ötürü bir Powerbank arayışına geçmiştim. Aklımda daha önceden kullandığım ve memnun kaldığım birkaç marka vardı. Bunlardan birisi de Anker’di. Halihazırda telefonumu ve diğer cihazlarımı şarj etmek için Anker Atom 30w adaptörü kullandığım ve çok memnun olduğum için önceliğimi Anker markasından yana kullandım. Benim için en önemli unsurların başında ölçüleri, hızlı şarj desteği ve Type C girişiydi. Bunların tamamını karşılayan Anker Powerbank modeli de PowerCore Sense III oldu. Bir süre araştırdıktan sonra güzel de bir indirim yakalayarak yaklaşık 160 TL gibi bir fiyata satın almıştım.

6 aylık deneyimimde iPhone 8, iPhone 12, Sony WH-1000XM3. ve Apple Watch SE gibi farklı cihazlar ile test etme imkanım oldu. Özellikle iPhone 8’i Type C – Lightning bir kablo ile oldukça hızlı şarj edebiliyor. Aynı şekilde Type C üzerinden de şarj olduğu için normal Powerbank’lere göre daha hızlı doluyor. 10000 mAh boyutundaki bu Powerbank iPhone 8’i yaklaşık olarak 5 kere tam şarj edebiliyor. Bu oran iPhone 12’de 3-4 defa şarj etme oranına düşüyor tabii.

Anker PowerCore Sense III Ne Kadar Sürede Tam Şarj Oluyor?

  • Anker PowerCore Sense III tam şarj dolumu için Type C kablosu ile birlikte yaklaşık 4.5 saatlik bir süre alıyor.

Anker PowerCore Sense III Yorumlarım

Anker PowerCore Sense III Powerbank Yorumlarım
Anker PowerCore Sense III Powerbank Yorumlarım

Günümüzün telefonlarına yakın ebatlara sahip olan Anker PowerCore Sense III taşıma açısından oldukça rahatlık sağlıyor. Ayrıca arka yüzeyi plastikten ön yüzeyi kumaştan yapılmış. Sade bir logo, şarj doluluğunu gösteren bir tuş… Her şey sade ve oldukça şık. Tasarım ve ergonomiklik açısından çok beğendiğimi itiraf etmeliyim.

WidgetUp YouTube Kanalı

Ayrıca üzerinde bulunan Type A ve Type C çıkışlarını da aynı anda kullanabiliyorsunuz. Bu da iki cihazı aynı anda şarj edebilme kolaylığı sağlıyor. Yanınızda kibar ve iyi tasarımlı bir Powerbank ile cihazlarınızı hızlı şarj edebilmek harika bir deneyim oldu benim için. Doğrusu henüz yaşadığım bir olumsuz yan da yok. Paramı harcadığım için pişman olmayacağım ürünlerden birisi oldu benim için. Eğer şık, hızlı şarj destekli ve güvenilir bir markanın ürettiği bir Powerbank’e ihtiyacınız varsa kesinlikle Anker PowerCore Sense III güzel seçimlerden birisi olacaktır.

Hakan Altunok
Hakan Altunok

Hakan Altunok, 24 yaşında. WidgetUp kurucusu ve yazarı. Teknoloji, hokey ve müzik ile ilgileniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: