Biz Kimiz?

Hakan Altunok

Hakan Altunok

Hakan Altunok, 25 yaşında. WidgetUp kurucusu ve yazarı. Teknoloji, hokey ve müzik ile ilgileniyor.

WidgetUp benzer 25 Kasım 2019 tarihinde Hakan Altunok tarafından kuruldu. Her ne kadar kurulum aşaması 1 yıl boyunca planlansa da nihai halini 2019 son bölümünde aldı.

Bilgi kirliliği ve yoğun, gereksiz detaylardan uzak, bilgileri direkt olarak okuyucuya aktarılması esas alınan WidgetUp’ta sistem, basitçe okuyucuyla empati kurmak üzerine gelişir.

WidgetUp’ın temel amacı size, mobil, bilim, sosyal, sinema, müzik ve oyun gibi birçok teknoloji konusunda haberleri, vaktinizi gereksiz yere harcamadan almanız gereken temel bilgileri kısa yoldan sunmaktır.

“Widget” kelime  olarak “bilgilerin kısayolu” anlamına gelmektedir. Makalelerimizde gördüğünüz üzere karşınıza ilk olarak çıkan Widget bölümü aslında makalenin, okuyucuya esas olarak verilmesi gereken bilginin, direkt olarak verilmesini amaçlayan bir kısayoldur.

Bu kadarının yetmediğini anlayabiliyoruz. Biz de sizinle tanışıp, hikayenizi duymaktan mutluluk duyarız. Bize yukarıdaki sosyal medya bilgileri üzerinden veya İletişim sayfasından ulaşabilirsiniz!