Black Desert Online Hashashin Karakteri Geliyor

Black Desert Online Hashashin karakteri ile evrenine yeni bir soluk getirmeyi planlıyor ve bu yazımızda karakter ile ilgili paylaşılan bilgileri derleyeceğiz.

Black Desert Online Hashashin
Black Desert Online Hashashin

Yeni çıkması planlanan karakter Hashashin Valencia bölgesi tanrısının gücünün bir kısmını devralarak Kum Fırtınasını kontrol eden Aal’ın savaşçısıdır. Hikayeye göre kavisli kılıç biçimindeki ana silahı Şemşiri kullanarak göğüs göğüse çarpışır ve kum fırtınasıyla tehditlerden sakındığı gibi bunu rakibine saldırmak amaçlı kullanabilir.

Bu bilgilerin yanı sıra Hashashim karakteri ile ilgili bir beceri videosu paylaşıldı. Bu beceriye Kum Kapanı denmektedir. Video olarak paylaşılmasa da belirli bölgeyi hafızasında tutarak kum fırtınasıyla damgaladığı bölgeye ışınlanabilme kabiliyeti olduğudundan da söz edildi. Bunun yanı sıra aynı beceri ile düşmanı kovalayabilir ve fırtına ile düşmana sürpriz bir saldırı gerçekleştirebilir.

Black Desert Online Hashasin
Black Desert Online Hashasin

Karakter yeteneklerinin yanı sıra bazı temel özelliklere sahiptir. Bunlardan bazıları çöldeki hareket hızı diğer karakterlere göre biraz daha hızlıdır ve aynı zamanda küçük oranda çöl hastalığı direnç becerisine de sahiptir.

Uyanışta ise Aal’a ola inancı daha da pekişerek gizlenmiş tanrının gücünden daha fazla yararlanabilecek.

Black Desert Online Hashashin Karakteri Çıkış Tarihi

Black Desert Online Hashashin karakteri yaz güncellemesi olarak temmuz ayında oyuncularına sunulması planlanmaktadır. Karakter çıkışı sonrasında ise ağustos ayında aktarım ve uyanışı aynı anda olacak şekilde güncellenmesi planlanıyor. Uyanış ve aktarımın aynı anda gelecek olması şu ana kadar çıkan karakterler arasında bir ilk olacak. Tabi bunları yaparken konsol oyuncularını da unutmayarak normal zamanlamadan daha önce gelecek şekilde planlamasını yapmaya uğraşılacağı belirtildi.

Bu gelecek yeni karakterle oyunda bazı dengelerin değişmesinin muhtemel olduğunu düşünüyorum. Öte yandan çöl bölgesindeki avlanma bölgelerinde iddialı bir karakter gibi durmuyor desem yalan olur.

Yeni karakter hakkındaki fikirlerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz. Black Desert Online ile ilgili incelememi okumak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Bu yazımızda Black Desert Online Hashashin karakteri hakkında çıkan bilgileri paylaştık. Yeni Black Desert karakteri hakkında ne düşünüyorsunuz?

Güncelleme (30.06.2020)

30 Haziran tarihinde Black Desert Online tarafından yeni gelecek Hashashin karakteri ile ilgili kısa bir fragman yayınlandı.

İzlemek isteyenler için ;

Güncelleme (03.06.2020)

3 Temmuz tarihinde yayınlanan bir video ile Black Desert Online dünyasına yeni gelecek karakter olan Hashashin karakteri ile ilgili bolca yetenekler animasyonlarının bulunduğu resmi bir video yayınlandı.

Görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz!

Project CARS 3 Duyuruldu

Talha Demirhan
Talha Demirhan

Talha Demirhan, 23 yaşında. Bilim, teknoloji ve E-Spor ile ilgileniyor. Starcraft delisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: