Fotoğrafı PDF’ye Çevirme Sitesi | Fotoğrafı PDF Yapmak

Fotoğrafı PDF’ye çevirme sitesi aramak bazen gerçekten insanı çileden çıkarabiliyor. Gerek öğrencilik işleri gerekse iş hayatında bu durum bir anda acil ihtiyaç haline dönüşebiliyor. Bizde bu yazımızda fotoğrafı PDF’ye çevirme sitesi ve bazı uygulamalardan bahsedeceğiz.

Fotoğrafı PDF Yapmak

Bazen öyle anlar geliyor ki: kısa bir süre içerisinde bir belgeyi ulaştırmanız gerekiyor ya da yaptığınız çekimi PDF formatı ile yüklemeniz gerekebiliyor.

İşte böyle anlarda insanın eli, ayağı birbirine dolanabiliyor. Böyle durumlarda strese girmeyin diye fotoğrafı PDF yapma uygulaması ve web sitesini sizinle paylaşacağız ve fotoğraf nasıl PDF’ye dönüştürülür anlatacağız.

Fotoğrafı PDF’ye Çevirme Sitesi | HiPDF

Fotoğrafı PDF’ye çevirme sitesi deyince şüphesiz aklıma ilk gelen HiPDF olacaktır. Sunduğu çok sayıda farklı formatlardan PDF’ye çevirme opsiyonu sunuyor.

Fotoğrafı PDF'ye Çevirme Sitesi
Fotoğrafı PDF’ye Çevirme Sitesi

Bu işlemleri kısa bir süre içerisinde yapan HiPDF aynı zamanda da bu işlemleri ücretsiz olarak sunuyor. Özellikle iPhone kullanıcısı iseniz marketteki tüm uygulamaların bu işlemleri ücretli şekilde yaptıklarını görmüşsünüzdür. Durum böyle olunca da HiPDF harika bir seçim oluyor.

Ayrıca dilerseniz fotoğrafı PDF’ye çevirme programı olarak da bilgisayarınıza indirip kurabilirsiniz.

Fotoğrafı PDF’ye Çevirme Programı İndir

Bir diğer seçenek de Google Chrome kullanıcıları için eklenti çözümü. İsterseniz HiPDF Chrome Eklentisini kurarak da aynı işlemleri sağlayabilirsiniz.

Fotoğrafı PDF’ye Çeviren Uygulama | Android

İşler Android tarafında biraz daha kolay işliyor aslına bakarsanız. Fotoğrafı PDF’ye çeviren uygulama bulmak Android telefonlarda çok daha kolay.

Fotoğrafı PDF'ye Çevirme Uygulaması - Android
Fotoğrafı PDF’ye Çevirme Uygulaması – Android

Ücretsiz PDF’ye çevirme uygulaması olan Image to PDF File Converter ihtiyacınız işlemleri hızla sağlıyor.

Fotoğrafları basit şekilde uygulama içinde düzenleyebilirsiniz. Ayrıca uygulama fotoğrafı PDF’ye çevirme işlemi sırasında herhangi bir İnternet bağlantısına gereksinim duymuyor.

Fotoğrafı PDF'ye Çevirme Uygulaması - Android
Fotoğrafı PDF’ye Çevirme Uygulaması – Android

Maalesef şu an için iPhone’da kullanabilecek ücretsiz ve işe yarar bir uygulama keşfedemedim. Ancak zamanla yeni bir uygulama keşfedersem tabii ki bu yazıya ekliyor olacağım.

O zamana kadar HiPDF web sitesini kullanabilirsiniz.

Sizin de fotoğrafı PDF yapma sitesi veya uygulaması önerileriniz varsa tabii ki aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Fotoğrafı PDF'ye Çevirme Sitesi | Fotoğrafı PDF Yapmak
WidgetUp Google News'ü Takip Edin!
WidgetUp Google News’ü Takip Edin!
Hakan Altunok
Hakan Altunok

Hakan Altunok, 24 yaşında. WidgetUp kurucusu ve yazarı. Teknoloji, hokey ve müzik ile ilgileniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: