Instagram’dan 2019 Model Snapchat

Instagram’da fotoğraf paylaşmak hayatımızın odak noktalarından biri haline gelmişken, gün içinde olmazsa olmaz dediğimiz aktivitelerden biri olan mesajlaşmak, artık Instagram’ın yeni uygulaması Threads ile daha eğlenceli bir boyuta ulaşacağa benziyor. İşte Instagram’dan 2019 Model Snapchat.

Instagram'dan 2019 Model Snapchat

Threads, daha çok fotoğraflaşma alt yapılı bir mesajlaşma uygulaması. Arkadaşlarınızla o an her ne yapıyorsanız, fotoğraf ya da video paylaşımını tek tıka indirmenizi sağlıyor. Bu mesajlaşma platformu, hızı ile dikkat çekiyor. Fotoğraf ve video gönderimine dayalı bir mesajlaşma uygulaması olduğu için medya gönderimini çok hızlı sağlıyor.

threads app
Threads

Kısa bir süre önce Instagram’da “yakın arkadaşlar” özelliği ile bu platformun ilk adımı atılmıştı. Yakın arkadaşlar’a eklediğiniz kişilerle kolay, hızlı ve eğlenceli bir sohbet akışı sağlayan Threads, Instagram tarafından bugün duyuruldu. Instagram Threads’i şöyle açıkladı;

“Bugün Facebook, Instagram üzerinden yakın arkadaşlarınızla iletişimde kalmanıza yardımcı olmak için bir mesajlaşma uygulaması başlatıyor.”

Instagram'dan 2019 Model Snapchat

“Geçtiğimiz birkaç yıl boyunca Instagram’da fotoğraf paylaşmanın ve sevdiğiniz insanlarla bağlantı kurmanın yeni yollarını tanıttık – hikayelerdeki günlük anları paylaşmaktan, Direct’teki görsel mesajlara kadar. Ancak daha yakın arkadaş çevreniz için, gün boyunca daha fazla bağlantıda kalmanıza ihtiyacınızın olduğunu duyduk, artık ne yaptığınızı, nasıl olduğunuzu fotoğraflar ve videolar aracılığıyla iletebilirsiniz. İşte bu yüzden yakın arkadaşlarınızla gizli bir alanda mesajlaşmanın yeni bir yolu olan Threads’i yaptık.”

Instagram'dan 2019 Model Snapchat
2019 model snapchat

Instagram’ın yöneticisi Robby Stein ise Threads için şunları söyledi;

Threads bugün tüm dünyada çıkıyor. Umuyoruz ki, Threads sevdiğiniz insanlarla sizi biraz daha yakınlaşmanızı sağlar.”

Bu makalemizde Instagram’dan 2019 model Snapchat (Threads)’i sizlerle paylaşmış olduk.

Siz de konu hakkında görüşlerinizi aşağıdaki bölümden yorum bırakabilirsiniz!

Avatar
Büşra Güler

Adnan Menderes Üniversitesi Turizm Rehberliği mezunu, Beykent Üniversitesi Grafik Tasarım ve Anadolu Üniversitesi Web Tasarım Kodlama öğrencisi. 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: