iPhone 11 Hakkında Her Şey (Güncel)

Apple CEO’su Tim Cook yaklaşık 4 hafta içinde yeni model iPhone’ları tanıtacak. Peki bu sene bizi heyecanlandıracak bir gelişme söz konusu mu yoksa genellikle “s” serilerinde görülen gibi bir gelişim mi olacak bunu merakla bekliyoruz. Gelin sizle iPhone 11 hakkında bildiğimiz her şeye bir göz atalım!

iPhone 11 Hakkında Her Şey

Son Güncelleme: 6 Eylül 2019

iPhone 11 Hakkında Her Şey (Güncel)
iPhone 11 Hakkında Bildiğimiz Her Şey

iPhone 11 Hakkında Her Şey (Güncel)

Ne?iPhone 11 Modelleri
Ne Zaman?10 Eylül
NeredeSteve Jobs Theatre
Bilmen GerekenleriPhone 11 Pro Max, iPhone 11 Pro ve iPhone 11

Ne Bekliyoruz?

Eminim herkesin bu konuda birsürü görüşü olacaktır. Ama gerçekçi olmak gerekirse Apple her sene büyük yeniliklerle gelen bir firma değil. Peki potansiyel olarak neler görebiliriz?

Öncelikle geçtiğimiz sene olduğu gibi yine 3 farklı modelle gelmesini bekliyoruz. Model isimlendirmesi de muhtemelen iPhone 11(XI) üzerinden aynı olacaktır. Bu sene 5G desteğinin iPhone modellerinde yer alması güç görünüyor. Muhtemelen 2020 model iPhone bu teknolojiye sahip olacak.

Üçlü Kamera

iPhone 11 Hakkında Her Şey (Güncel)

Bu sene belkide en büyük değişiklik kamera tarafında yaşanacak. iPhone 7 Plus’tan beri çift kameraya yer veren Apple bu yıl üçlü kameraya geçecek. Yeni eklenecek sensörün geniş açılı kamera olması bekleniyor.

Tasarım

iPhone 11 Hakkında Her Şey (Güncel)

Tasarımda şüphesiz en büyük değişiklik arka taraftaki havalandırma görünümlü üçlü kamera. Ön yüzeyde çok fazla değişiklik beklemiyoruz fakat umarız en azından ekran kasa oranında biraz daha iyileştirme görürüz.

Ne Zaman?

Resmi bir tarih söz konusu olmasa da sızıntılar 10 Eylül‘de yayınlanacağını gösteriyor. 13 Eylül’de de satışa çıkması bekleniyor. Geçtiğimiz yıl iPhone modellerin ülkemize gelmesi biraz zaman almıştı. Bu yıl için bu durum da merak konusu.

Lansman hakkında merak ettiklerinizi buradaki makalemizden öğrenebilirsiniz.

iPhone 11 Kılıfları Sızdı

iPhone 11 Hakkında Her Şey (Güncel)
iPhone 11 Kılıfları Sızdı

iPhone 11 Özellikleri ve Fotoğraf Çekim Örnekleri makalemizde iPhone 11 hakkındaki tüm teknik detayları ve kamera testini paylaştık.

Hakan Altunok
Hakan Altunok

Hakan Altunok, 24 yaşında. WidgetUp kurucusu ve yazarı. Teknoloji, hokey ve müzik ile ilgileniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: