Microsoft Xbox Series X Çekilişi Yapıyor

Microsoft Xbox Series X çekilişi yapıyor! Oyun konsolunu neredeyse 1 yıl önce tanıtmış ve ardından sosyal medyada insanlar yeni çıkacak bu konsolu buzdolabına benzediği ile fikirler ortaya atmıştı. Microsoft bunun üzerine bu buzdolabının (!) çekilişini yapacağını açıkladı.

Xbox Buzdolabı Çekilişi
Xbox Buzdolabı Çekilişi

Microsoft tarafından yayınlanan tanıtım videosunu izlemek için ;

Microsoft Xbox Series X Çekilişi (Buzdolabı ile Birlikte)

Microsoft Xbox Series X Çekilişi Yapıyor (Buzdolabı ile Birlikte)
Microsoft Xbox Series X Çekilişi Yapıyor (Buzdolabı ile Birlikte)

İnternette bunun ile ilgili şakalar dönmeye devam ederken Microsoft insanları şaşırtarak bu şakayı gerçek hayata geçirdi ve Xbox Series X konsolunun birebir aynısı olan bir buzdolabı modeli tanıttı.

Ortalama 1,8 metre uzunluğa sahip ve neredeyse 180 kilograma ulaşan buzdolabı insanların sosyal medyada yaptığı şakaların gerçek hayatta form bulmuş hali olarak nitelendiriliyor. Kapağında parlayan Xbox logosu bile bulunan buzdolabının logosu parladığında Xbox açılış sesini duyuyoruz. Buzdolabının iç kısmı ise yeşil parlıyor ve tam anlamıyla kocaman bir Xbox konsolunu andırmıyor desek yalan olur!

Xbox Series S Hakkında Her Şey

Microsoft bu buzdolabına Xbox Series X oyun konsolunun fiyatı olan 499 dolar fiyat biçiyor ancak satışa çıkarmıyor. Onun yerine ise bir çekiliş yapacağını açıkladı. Çekilişin kazanının 4 Kasım tarihinde açıklanacağı belirtildi.

Kasım Ayında Çıkan Oyunlar Listesi (2020)

Microsoft tanıttığı bu buzdolaplarının bir tanesini geçtiğimiz hafta Snoop Dogg’a göndermişti. Bu jestin amacı ise Snoop Dogg’un yıllardır Xbox kullanması.

Phasmophobia İncelemesi – Phasmophobia Nasıl Bir Oyun?

Talha Demirhan
Talha Demirhan

Talha Demirhan, 23 yaşında. Bilim, teknoloji ve E-Spor ile ilgileniyor. Starcraft delisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: