OnePlus 8 Render Görselleri Sızdı!

Evet yanlış duymadınız! Geçtiğimiz günlerde tanıtılan OnePlus 7T hale hafızanızda taze olabilir. Bu son derece normal. Fakat şimdiden OnePlus 8 render görselleri sızdı. İşte OnePlus 8’in render görselleri!

OnePlus 8 Render Görselleri Sızdı!
OnePlus 8 Render Görselleri Sızdı!

OnePlus 7T’nin tanıtılmasından kısa bir süre sonra Onleaks ve Cashkaro.com’un işbirliği ile OnePlus 8’in render görselleri sızdı. 2020’de duyurulacak cihaz tasarım olarak kavisli ekran ve ekrana gömülü selfie kamera tasarımı ile gelecek gibi görünüyor.

İşte OnePlus 8’in diğer görselleri:

2020’de gelecek OnePlus 8, Android ve OxygenOS son sürümü ile birlikte gelecek. Cihaz büyük ihtimalle LTE modem taşıyacak. Bu da 5G desteği olmayacağı anlamına geliyor. Yüksek ihtimalle OnePlus, 5G desteğini Pro isimle modele saklayacak.

Henüz çıkış tarihi ve fiyatlandırma ile ilgili bir şey söylememiz mümkün değil. Fakat rekabet edeceği Galaxy S11, LG G9 ThinQ ve Huawei P40 Pro gibi cihazları da düşünecek olursak şubat veya mart ayında tanıtılacağını öngörebiliriz.

OnePlus markası Türkiye’de resmi olarak bulunmuyor. Umarız yeni cihazlarla birlikte ülkemize de resmi olarak giriş yapmış olurlar.

Siz OnePlus 8’in tasarımı hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı aşağıdaki bölüme yapabilirsiniz!

Hakan Altunok

Hakan Altunok, 24 yaşında. WidgetUp kurucusu ve yazarı. Teknoloji, hokey ve müzik ile ilgileniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: