Philips Taut102BK İnceleme | Tam Kablosuz Kulaklık Deneyimleri

Philips Taut102BK inceleme yazısı ile karşınızdayız! Philips Taut102BK nasıl bir kulaklık?

Philips Taut102BK İncelemesi

Philips Taut102BK İnceleme
Philips Taut102BK İnceleme

Bluetooth kulaklıklar günümüzde en moda şeylerden bir tanesi şüphesiz. Herkes AirPods veya Sennheiser Momentum kulaklara ayıracak bütçesi olmayabiliyor.

Bluetooth Kulaklık ve Kablolu Kulaklık Farkları Neler?

Philips Taut102BK ise ortalama bir fiyat aralığı ve sunduğu performans ile önemli bir seçenek olarak rakiplerinden ayrılıyor.

Peki Philips Taut102BK nasıl bir kulaklık, gelin kişisel deneyimlerime birlikte göz atalım.

Tasarım ve Konfor

Philips Taut102BK Tasarım
Philips Taut102BK Tasarım

Bu kulaklıkların belki de en olumlu yanlarından bir tanesi sunduğu konfor ve tasarım şıklığı olacaktır. Hafif kutu ve kulaklıkların yanı sıra aynı zamanda kulaktaki uyumu da oldukça başarılı. Kulağınızda olduklarını pek hissetmiyorsunuz bile, aman düşürmeyin. Küçük kutusu ile kolay taşınabilir olduklarından şüpheniz olmasın.

Ses Kalitesi

Philips Taut102BK Ses Kalitesi
Philips Taut102BK Ses Kalitesi

İşler ses kalitesine geldiğin de fiyatlarının üzerinde bir performansa sahip olduklarını söylesem sanırım yanılmamış olurum.

6mm’lik akustik sürücüleri harika ses deneyimi ve güçlü basları size sunuyor. Ayrıca kulaklıkların içerisinde bulunan mikrofon gürültü ve yankı engelleme özelliğine sahip. Bu aramalarda yeterli bir performans sunmasını sağlıyor.

Kombinasyonlar

Üzerinde bulunan tuş çeşitli kombinasyonlar vaat ediyor. Çift tıklama ile telefonunuzdaki akıllı asistanı etkinleştirebileceğiniz gibi aynı zamanda çağrıları yanıtlayabilir, şarkıları durdurup, oynatabiliyorken ayrıca şarkıyı atlama gibi seçeneklere de sahip oluyorsunuz.

Batarya Performansı

Philips Taut102BK İnceleme - Batarya
Philips Taut102BK İnceleme – Batarya

Kulaklıklar tam şarj ile yaklaşık 3 saatlik bir batarya ömrü vaat ederken dilerseniz kutu ile kulaklıkları 4 kez daha tamamen şarj edebilirsiniz. Kutunun tamamen şarj dolum süresi yaklaşık olarak iki saat.

Bluetooth Desteği

Bluetooth 5.0 desteği ile güncel birçok cihazda başarı ile çalışıyor.

Philips Taut102BK Fiyatı

 • Kulaklık ortalama olarak 350-400 lira civarında bir fiyat etiketine sahip.

Philips Taut102BK Ses Gecikme Sorunu Yaşatıyor Mu?

Sanırım kulaklığın genel kalitesinden sonra en merak edilen konulardan birisi de bu.

Ben kulaklığı iPhone 8 ile birlikte kullandım. Özellikle YouTube ve Netflix üzerinden izlediğim içeriklerde ses gecikme sorunu ile karşılaşmadım.

Ancak oyunlarda henüz deneme fırsatım olmadı. Fakat tahminlerime göre oyununuzu etkileyecek bir gecikme yaşamayacağınızı düşünüyorum.

Philips Taut102BK Yorumları ve Deneyimleri

Birçok kullanıcı Philips Taut102BK alınır mı diye merak ediyor. Bu yazıda da kişisel deneyimlerim ile birlikte bazı verileri de sizinle paylaşmak istedim.

Kulaklıkların güncel fiyat aralığının 6 Haziran itibariyle 350-400 lira civarında olduğunu düşünürsek benim ilk düşüncem bu fiyata göre daha iyi bir genel performans sunduğunu söyleyebilirim.

Sony WH-1000XM4 ve WH-1000XM3 Karşılaştırması

Tamam bir AirPods özellikleri sunmuyor olabilir. Ancak gayet yeterli günlük kullanımı fazlasıyla çıkaracağından emin olabilirsiniz.

Zaman zaman farklı alışveriş sitelerinde bluetooth kulaklıklar kategorisinde indirimler yakalayabilirsiniz. Takipte kalmakta fayda var.

Philips Taut102BK İnceleme | Tam Kablosuz Kulaklık Deneyimleri
WidgetUp Google News'ü Takip Edin!
WidgetUp Google News’ü Takip Edin!
Hakan Altunok
Hakan Altunok

Hakan Altunok, 24 yaşında. WidgetUp kurucusu ve yazarı. Teknoloji, hokey ve müzik ile ilgileniyor.

4 Yorumlar

 1. AvatarAdnan Yanıtla

  Merhaba dostum ben aldım kulaklığı bagliyamadim enteresan bir şey nasıl bağlanır diye isternetten bakıyorum bişey bulamadım

  1. Hakan AltunokHakan Altunok Gönderi Yazarı Yanıtla

   Merhaba, önce kutuya koyarak bir kez tamamen şarj edin. Sonra iki kulaklığın üzerindeki tuşlara da 3 saniye boyunca basılı tutun. Mavi ışık yanıp sönmeye başlar, bu eşleme modunu aktif ettiğinizi gösterir. Bu aşamada bağlayacağınız cihazın Bluetooth’u açık olmalı. Bluetooth eşleme menüsünde kulaklığınızın ismi bir süre sonra belirecektir.

 2. AvatarTalha Yanıtla

  Merhaba, kulaklıklar ayrı ayrı çalışıyor mu ? Ses iletme kalitesi hakkındaki görüşlerini paylaşabilir misin ?

  1. Hakan AltunokHakan Altunok Gönderi Yazarı Yanıtla

   Merhaba uzun zamandır bende değil kulaklıklar ama ayrı şekilde çalışıyor diye hatırlıyorum. Ses iletmesinden kastınız mikrofon performansı ise kapalı alanlarda gayet yeterli. Sadece dış ve kalabalık alanlarda biraz gürültü alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: