Realme X7 Tasarımı Tanıtımdan Önce Ortaya Çıktı

Realme X7 tasarımı tanıtımdan önce ortaya çıktı. Realme X7 tasarımı nasıl olacak hep birlikte inceleyelim. Realme X7 ne zaman çıkacak? Realme X7 özellikleri ve fiyatı nedir?

Realme X7 Tasarımı Nasıl Olacak?

Realme X7 Tasarımı Tanıtımdan Önce Ortaya Çıktı
Realme X7 Tasarımı Tanıtımdan Önce Ortaya Çıktı

Oppo’nun alt markası olarak sunulmuş olan Realme, X7 için tanıtım bile yapmamışken tasarımı çoktan ortaya çıktı.

Realme X7 3 renk geçişli ve arkasında Realme logosu yer alan bir telefon olacak. Ancak dahası da var!

Realme X7 Tasarımı Tanıtımdan Önce Ortaya Çıktı
Realme X7 Tasarımı Tanıtımdan Önce Ortaya Çıktı

Realme X7 Çıkış Tarihi

Arka kenarında büyük bir Realme sloganı yer alacak X7 1 Eylül’de piyasaya çıkacağı biliniyor. Tasarımı ise şimdiden tartışma konusu oldu.

Realme çıkış tarihi 1 Eylül olan X7 serisinin ilk canlı fotoğraflarını yayınladı. İki üst düzey yönetici tarafından açıklandığı üzere, telefonların yan tarafında üç renkli bir gradyan ve Realme logosu olacak. Bu renk, “C Rengi” veya “Özel Gradyan” olarak adlandırılacak. Şirketin CMO’su Xu Qi Chase, Çin mikroblog sitesi Weibo’daki fotoğrafları açıklarken, Tasarım Direktörü Xianghai Sire sıra dışı tasarımın arkasındaki fikri daha da açıkladı.

Realme X7 Tasarımı Tanıtımdan Önce Ortaya Çıktı
Realme X7 Tasarımı Tanıtımdan Önce Ortaya Çıktı

Realme X7 Tasarımı “Alışılmadık”

Arka yüzünde neredeyse tamamen yüzeyi kaplayacak kadar genişlikte marka mottosunun yer aldığı cihazın tasarımı “alışılmadık” olarak yorumlandı. Tasarımı eleştiren de beğenen de mevcut.

Realme Tasarım Direktörü Xianghai Sire, rengin geliştirilmesinin 8 ay ve renk provasının 400 saatten fazla sürdüğünü açıkladı. Tasarımın riskli bir girişim olmasına rağmen, gençler tarafından iyi karşılanacağını umduğunu söyledi.

Samsung Galaxy S20 Ne Zaman One UI 2.5 Alacak?

Sıradışı tasarım hakkında daha fazla yorum yapan Sire, trendlerin sadece stil değil, çok kültürlülüğü kucaklamanın bir yolu olduğunu söyledi. Bu kadar çok bilginin olduğu İnternet çağında, çok kültürlü bir niş olmaktan çıkıp gençlerin kültürünün bir parçası haline geldi. Özelleştirilmiş AG etkisinin, Realme’nin ana kullanıcıları olan gençlerle daha uyumlu olduğunu söyledi.

Realme, geçen yıl “Atılmaya Cesaret Et” sloganını benimsedi. Sloganı eyleme geçirmek istediklerini söyledi çünkü “her genç atlamaya, kendine meydan okumaya ve hak ettiklerini kazanmak için çok çalışmaya cesaret ediyor.”

Realme X7 Fiyatı ve Modelleri

Realme X7 serisi, 5G desteği ile Realme X7 ve Realme X7 Pro modelleri ile gelecek. Çıkış tarihi geçen hafta açıklanan Realme X7 fiyatı ise henüz bilinmiyor.

Realme X7 lansmanı ise Çin’de 14:00 CST Asya’da (11:30 IST) gerçekleşecek.

Realme X7 Özellikleri

  • Akıllı telefonların 5G desteği ile geleceklerin belirtmiştik.
  • Ek olarak cihazların 120Hz ekran ile gelecek.
  • Mevcut Realme X3 modellerine göre bir dizi yükseltmeye sahip olması bekleniyor.
  • Realme’nin iddiasına göre telefonun özelliklerinin yanında gençlere yönelik olan bu markanın çıkaracağı bu cihaz, tasarımı ile yine gençlere yönelik olacak.
Avatar
Büşra Güler

Adnan Menderes Üniversitesi Turizm Rehberliği mezunu, Beykent Üniversitesi Grafik Tasarım ve Anadolu Üniversitesi Web Tasarım Kodlama öğrencisi. 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: