Yeni Nesil Samsung Galaxy Buds Tasarımı Sızdı

Yeni nesil Samsung Galaxy Buds tasarımı sızdı! Galaxy Buds+ tanıtımının üzerinden çok geçmemiş olsa da Samsung’un yeni kablosuz kulaklıkları şimdiden gün yüzüne çıktı bile! İşte yeni Galaxy Buds tasarımı!

Yeni Nesil Samsung Galaxy Buds Tasarımı

Samsung Galaxy S20 serisi ile birlikte tanıtılan Galaxy Buds+ piyasaya çıkalı uzun zaman olmadı. Ancak Samsung’un yeni kablosuz kulaklıkları için de bazı görseller ortaya çıktı bile.

Samsung Galaxy Buds ile birlikte çok iyi geri bildirimler almayan Samsung eleştirileri iyi şekilde dinleyip cevap vermişti. Galaxy Buds+ özellikleri için makalemizi ziyaret edebilirsiniz.

Ancak teknik özelliklerin yanı sıra görünen o ki Samsung bu kez de devrimsel bir kulaklık tasarımı getiriyor.

Yeni Nesil Samsung Galaxy Buds Fasulye Tasarımı İle Dikkat Çekiyor

Yeni Samsung Galaxy Buds Görselleri
Yeni Samsung Galaxy Buds Görselleri

Samsung Galaxy Buds 2021 yılında çıkması beklenirken tasarımı net bir şekilde sızdı bile. “Fasulye” görünümlü bu tasarım kulakta nasıl duracak merak konusu.

Silikon kulak içi tasarımdan vazgeçen Samsung yalıtım ve ergonomi konusunda nasıl bir deneyim sunacak bilemiyoruz. Tabii şimdiden böyle bir tahminde bulunmak çok doğru olmaz ama “sanki” yalıtım konusunda daha düşük bir performans verecek gibi görünüyor.

Bu yine de sadece bir tahmin…

Galaxy Buds Fasulye Tasarımı
Galaxy Buds Fasulye Tasarımı

Galaxy Buds fasulye tasarımı her ne kadar göze ilk bakışta sıradışı gelse de ben kişisel olarak bu tasarımı modern ve şık buldum!

Umarım koşarken kulakta sağlam ve sabit durabiliyorlardır.

Yeni Nesil Galaxy Buds Özellikleri Sızıntıları

Kulaklıkların tasarımlarına göz attık peki ya yeni nesil Galaxy Buds kulaklıklar teknik özellikleri bakımından da ne gibi yenilikler ve gelişmeler sunacak?

Alman websitesi WinFuture‘ın sızıntılarına göre yeni nesil Samsung Galaxy Buds kulaklıklar yenilikçi tasarımının yanı sıra iki, güçlü sese sahip geliştirilmiş iç hoparlör ile gelecek.

Ayrıca kulaklıkların kulağa takıldığını tespit edecek sensörler yer alacak. Bu müziğin oynatılıp veya durmasını sağlayabilir.

Kaynağa göre yeni Galaxy Buds kulaklıkların ilk geliştirilme ve test aşaması tamamlanmış. Bir sonraki evrede de batarya ömrü gibi uzun kullanım özellikleri test edilecek.

Her ne kadar düşük bir olasılık olsa da yeni Galaxy Buds kulaklıkları Samsung Galaxy Note 20 serisinin tanıtımında da görebiliriz.

Güncelleme: Samsung, yeni kulaklıklarını adı Galaxy Buds Live oldu. yeni gelişmeler ve detaylar için aşağıdaki yazımızı inceleyebilirsiniz.

Samsung Galaxy Buds Live Nasıl Olacak?

Şimdilik gelişmeler bu şekilde. Detaylar arttıkça yazımızı güncelliyor olacağız. Peki öyleyse siz fasulye görünümlü yeni nesil Galaxy Buds tasarımı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yeni Nesil Samsung Galaxy Buds Tasarımı Sızdı
WidgetUp Google News'ü Takip Edin!
WidgetUp Google News’ü Takip Edin!
Hakan Altunok
Hakan Altunok

Hakan Altunok, 24 yaşında. WidgetUp kurucusu ve yazarı. Teknoloji, hokey ve müzik ile ilgileniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: